هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نمونه گیری در محل ، آزمایش در منزل و محل کار (کرج)

نمونه گیری در محل

نمونه گیری در منزل خدماتی است که ما در استان البرز و کرج انجام می‌دهیم ، این کار در سلام دکتر از زمان شیوع ویروس کرونا و کاهش امکان رفت و آمد و نیز برای رفاه حال بیشتر بیماران عزیز شروع شد و تا امروز به علت استقبال شما عزیزان ادامه یافته است، و البته ناگفته نماند که این کار توسط پرسنل مجرب و کار آزموده این مرکز صورت می پذیرد و این بابت خیال شما را راحت می کنیم . نمونه گیری برای انجام آزمایشات مختلف در سلام دکتر با در نظر گرفتن شرایط روحی بیماران عزیز و همچنین با در نظر گرفتن موقعیت مکانی در تمام مناطق استان البرز و کرج انجام می شود و نمونه گرفته شده از بیمار به بهترین آزمایشگاه منتقل و جواب آن نیز از طریق پیامک و به صورت کاغذی در اختیار بیمار قرار می گیرد.

چرا انجام آزمایش در منزل خود را با سلام دکتر انجام دهیم ؟

فعالیت اصلی وب‌سایت سلام دکتر در زمینه آزمایشگاه بالینی است ، ما با ارائه خدمات آنلاین جهت رفاه حال مراجعین محترم و کمک به داشتن شهری سالم تر اقدام به آزمایش در منزل و انجام کلیه آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی، PCR، قارچ شناسی، میکروب شناسی و…در منزل شما عزیزان باشد ،

درخواست پذیرش انجام آزمایش در محل

درخواست‌های شما عزیزان از ساعت ۸ الی ۱۸ روزهای کاری ثبت می‌شود و مراجعه نیز در همان روز صورت خواهد گرفت و عمل نمونه گیری در منزل یا محل کار شما به صورت رایگان انجام خواهد شد . در هر نقطه از کرج و استان البرز که باشید میتوانید از خدمات نمونه گیری در محل ما استفاده کنید ، همچنین ما آماده عقد قرارداد با شرکت‌ها و ارگان‌ها هستیم که به صورت دوره‌ای نیاز به انجام آزمایشات سلامت و… دارند.

انجام آزمایش حتی ایام تعطیل

ما همه روزه آماده خدمت به شما عزیزان هستیم حتی در ایام تعطیل رسمی و غیر رسمی برای انجام نمونه گیری کافی است درخواست خود را در یکی از شبکه های اجتماعی و یا فرم همین صفحه ثبت کنید و یا با ما تماس بگیرید ، ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

ایجاد حساب جدید!

فرم های زیر را برای ثبت نام پر کنید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.